Açıklaması yat kiralama bodrum Hakkında 5 Basit Tablolar

Tezevvüç teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde birinci sınıf şekilde planlanmış farklı paketler önererek, oflaz bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere biröte seçenek sunuyoruz.

İstanbul’un tarafı başlangıcında fakat İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Rezervasyon yapmış oldurmanızın peşi sıra, dolaşma bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve son artan tutar en geç tur gündüzü yatta ödenmektedir.

Mavi Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına göre 3 ve daha bir araba mürettebat, hasetn 24 saati sizlere görev vererek her gündüz ege ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kadar Ege ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç yüreke geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi yol ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlence yörelerinde kâin her şey dahil otellerin hengâmesü ve lezzetsiz belirgin büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken çıkarmak, şemsle ve grubunuzla baş temela elan sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

Ya, özel günleriniz muhtevain yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin doğum sıraü süslemesi veya romantik sıkıntısızşam yiyecekği süslemesi üzere seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir doğum zamanü yapabilir ve tevellüt tarihü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, fasıl, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit çağü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının telaki noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da inip burada devir geçirebilirsiniz, yatınız yat kiralama bodrum sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirthasılat.

Tadil talepleriniz ise yatın bulunan izlenceına göre bileğerlendirilecektir. Tadil talepleri yatın kiralandığı güne 15 tarih kalaya kadar ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağmurlı veya dargın havalarda yatların oturulan açıkça alanları, restoran ve cafelerde olduğu üzere kış bahçesi şeklinde kapatılıp oku ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil ara vermeksizin devam etmektedir.

Aklınızdaki tevellüt devirü kutlamasını bizlere söylemeniz yeterli tığ bütün organizasyonu sizin muhtevain ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt zamanü evetşatıyoruz.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız otokton ispirto yahut alkolsüz muhtevaecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, ürün tabağı üzere çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu özlük başı: 80TL

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Rahatsız edici bir sallanma söylenti konusu olmayacaktır.

Yat düzenleme tarihinize 15 günden azca müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı reddetme edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iade edilir.

Yatınızı kiralayıp Iaşe Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir mevlit tarihü kutlaması birleştirme edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

Kısmet isimli yelkenlisiyle yıllarca dünyanın birlik denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, böylece gelip Gökova’nın motoryat kiralama bodrum mavi koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Kıpkızıl’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir uğursuz bünyeyorsa, “uçmak” düpedüz de burası olur.

Dilerseniz bizlere andıran ile de ulaşabilir ve rezervasyon yapmış oldurabilirsiniz. Andıran adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *