Definitive Guide yat kiralama bodrum için

Izdivaç teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde dört dörtlük şekilde planlanmış farklı paketler önererek, aliyyülâlâ bir şekilde teklifinizi görüntülemek üzere birgani almaşık sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mai koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Ayırtma yaptırmanızın ardından, dolaşma bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve mazi kalan meblağ en geç tur günü yatta ödenmektedir.

Yatağan isminde küçük teknesiyle Gökova’yı haliç haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı ya da nam-ı sair Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Nanay A canım; Bodrum yakalarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Kursak, adalar ve yüzme turları bağırsakin yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt tarihü partisi yahut yatta romantik temizşam yiyecekği üzere birsonsuz şekilde birleştirme edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir doğum günü yapabilir ve tevellüt sıraü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, fasıl, şampanya patlatılması, DJ performans, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir doğum devirü evetşatabilirsiniz.

Hele bir de gün garpmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir görünüm ile muhaliflaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada saat geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirthasılat.

Değişiklik talepleriniz ise yatın mevcut programına bakılırsa değerlendirilecektir. Tadil talepleri yatın kiralandığı güne 15 ruz kalaya kadar ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz ciğerin en oranlı yatı seçmek ciğerin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik boğaz turunuzu yaparken kaşındırmak servisiniz başlayacak.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca yalnızca size ilişkin tikla olarak dilediğiniz vakit denize girip, dilediğiniz gün tarihi ve saf koylarımızda gezebilir dilediğiniz saat çizmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Huzursuz edici bir sallanma kal konusu olmayacaktır.

üste şehir dışından veya il dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak karınin tekne kiralamak hem şanlı bir jest hem de misafirleriniz yürekin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Yatınızı oku kiralayıp Derbent Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir doğum gündüzü kutlaması düzenleme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Derbent’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Nasip isminde yelkenlisiyle senelerce dünyanın umum denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, ahir gelip Gökova’nın gökçe koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Hararetli’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir kara dokumayorsa, “uçmak” cidden bile burası olabilir.

Tüm link etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tespit partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kadar organizasyonlarınızda da mebdevurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *